Kategorie
Kontakt
ANNAPOL

ul. Jagiellońska 15

41-902 Bytom

tel.: +48 323881222, +48 323881228

e-mail: handlowy@annapol.pl
CENY

Zapraszamy na zakupy, od cen widocznych na stronie możliwe rabaty prosimy o kontakt z działem sprzedaży tel. +48 323881222 lub handlowy@annapol.pl Po dokonaniu rejestracji na stronie www.annapol.com i otrzymaniu dokumentów firmowych zostaniecie Państwo przydzieleni do odpowiedniej grupy cenowej. Zapraszamy do naszych trzech niezależnych hurtowni B2B www.annapol.com www.annapol.pl www.annapol.eu

Adapter podróżny World Cla. Skross biały
Kategoria: RTV i AGD » TV, Video i DVD » Kable, przewody » Wtyczki i przejściówki
Adapter podróżny World Cla. Skross biały Adapter podróżny World Cla. Skross biały Adapter podróżny World Cla. Skross biały Adapter podróżny World Cla. Skross biały Adapter podróżny World Cla. Skross biały Adapter podróżny World Cla. Skross biały Adapter podróżny World Cla. Skross biały Adapter podróżny World Cla. Skross biały
Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu:

Adapter podróżny World Classic Skross biały

Adapter Podróżny Classic nieuziemiony.

Oryginalny Adapter Podróżny Classic to 2-biegunowy adapter, który zdobył uznanie tysięcy turystów na całym świecie poprzez swoją jakości i niezawodność.

Niezależność w ponad 150 krajach.
Opatentowany system suwaków All-in-one, pozwala pozostać całkowicie niezależny od różnych rodzajów gniazdek do prądu w ponad 150 krajach na całym świecie. Łatwy w użyciu, opracowany w najdrobniejszych szczegółach technicznych, pozwala na podłączenie urządzeń bez uziemienia (2-biegunowe) , takich jak aparat fotograficzny, telefon komórkowy, golarka itp.

Nadaje się dla turystów z całego świata.
Wielonarodowe wejście pozwala podróżnym z całego świata korzystać z tego adaptera. Nie ważne czy pochodzisz z Miami, Londynu, Singapuru czy Katowic – Adapter Classic to idealne rozwiązanie do łatwego i bezpiecznego podłączenia Twoich urządzeń w najbardziej odległym miejscu na świecie.

Szwajcarska jakość.
Zaprojektowany w Szwajcarii, absolutnie bezpieczny, zawsze niezawodny, o najwyższej jakości – zabierz ze sobą nasz szwajcarski gadżet, a nie będziesz miał problemów z podłączeniem się do prądu.